Табачня хоче ліквідувати історію України. Ну і що тепер скаже “Ганка-запродАнка”?

Режим Януковича вирішив ліквідувати історію України. Як шкільний предмет. Її хочуть зробити частиною курсу всесвітньої історії. Можливо, для сталих і розвинених націй такий підхід цілком прийнятний. Але не для українців, де цей предмет повноцінно викладається лише 20 років, а формування сучасної нації лише починається.

Табачник як апологет “Русского мира” знає що робить. Шкільний предмет історії України, який є базовим для формування національної свідомості, досі контролюється українською державою, більше того Табачнику не вдалося примусити українських істориків до ревізії цього курсу на догоду Росії. Щодо інших каналів, якими поширюються історія та історичні міфи, то всі вони, від телебачення до книжкового ринку – давно в московських лапищах. За таких умов розчинити курс історії Україні у всесвітній – значить, ще більше погіршити умови для формування національної свідомості дітей. Всі нації починалися з національного історичного гранднаративу. Українці не виключення, але у нас цей процес хочуть придушити майже у зародку.

Зрозумілим є і технологічний смисл скорочення викладання української мови та літератури. Саме уроки з цих предметів в російсьомовних школах Сходу та Півдня – це єдині місце та час, де діти причащаються мови. Замість того, щоб збільшувати кількість годин, табачня їх скорочує. Вони знають, що роблять, бо добре розуміються на цих питаннях. “Табачнікі” та всілякі “вадікікаліснічєнкі” лише прикриваються теревенями про захист російської мови та російськомовних, насправді ж вони технологічно займаються тим, аби перекрити всі канали, якими ще живляться українська національна свідомість та мовно-культурне середовище.

Залишити відповідь